Technolog

Oferta ważna od: 30-05-2017

 Technolog

Zadania:

·    Opracowywanie procesu technologicznego obróbki mechanicznej

·    Wprowadzanie do dokumentacji technologicznej wymaganych modyfikacji

·    Obsługa linii produkcyjnych pod względem technologicznym oraz wsparcie w celu poprawy jakości
i efektywności

·    Analiza przyczyn powstawania braków i odchyłek

·    Podejmowanie działań mających na celu modernizację i obniżkę kosztów procesów

Wymagania:

·    Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn)

·  Wiedza z zakresu: rysunku konstrukcyjnego, procesów technologicznych obróbki skrawaniem, konstrukcji maszyn

·    Umiejętność obsługi programów graficznych CAD/CAM (mile widziana Catia v5)

·    Dobra znajomość języka angielskiego

· Mile widziane doświadczenie w opracowywaniu procesów technologicznych w branży mechanicznej

Od kandydatów oczekujemy również: komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, ukierunkowania na klienta, zorientowania na cele i dobrej organizacji pracy

Oferujemy: ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w branży lotniczej na świecie, możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego, możliwość uczestnictwa w unikalnym Scholar Program (finansowanie kosztów edukacji) oraz szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, Pracowniczy Program Emerytalny, bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o nadesłanie CV na adres: z podaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o.

Dział Rekrutacji i Rozwoju

Ul. Elektryczna 4a, 62-800 Kalisz

Tel. (62) 7667 387

Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu przy ul. Elektrycznej 4a  jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926) w celu przeprowadzenia ogłoszonej rekrutacji. Kandydat do pracy może wyrazić zgodę na umieszczenie przez Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o. jego danych osobowych w elektronicznej, wewnętrznej bazie danych w celu ich przetwarzania na potrzeby ewentualnych, przyszłych rekrutacji. W takim przypadku przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w elektronicznej, wewnętrznej bazie danych Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o. w celu ich przetwarzania na potrzeby ewentualnych, przyszłych rekrutacji.”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą formularza aplikacyjnego, pocztą elektroniczną z podaniem nazwy stanowiska w temacie maila.